Please enable JS

Par Mums

"Mr. Magpie Boat Workshop" misija ir atdzīvināt sen aizmirstas senās laivu būves tradīcijas Latvijā un pasaulē

Mūsu būvētās koka airu laivas tiek izgatavotas pēc senajām laivu būves tradīcijām, visi izmantotie kokmateriāli ir no augstvērtīgas koksnes. Katra mūsu būvētā laiva ir roku darbs, kas tiek darināts ar mīlestību un rūpību, lai beigās aizceļotu pie sava saimnieka. Mēs sniedzam cilvēkiem pozitīvas emocijas, ko var gūt baudot skaistas lietas, kas ir mums apkārt ikdienā un baudot vidi, kur katrai detaļai ir nozīme. Mūsu klienti ir cilvēki, kas zina patiesās vērtības un novērtē dabisku materiālu, labu dizainu un kvalitatīvu lietu klātbūtni savā apkārtējā vidē.

DABISKI
MATERIĀLI
Savā darbā mēs izmantojam iespējami daudz dabiskas izcelsmes materiālus, kuri tiek apstrādāti pēc senām laivu būves tradīcijām, kas pārmantotas caur gadu simtiem gan Latvijā, gan pasaulē.
PĀRBAUDĪTAS
METODES
Visi kokmateriāli tiek rūpīgi izraudzīti no augstvērtīgas koksnes, ar īpašām iezīmēm to šķiedras struktūrā. Saturošās konstrukcijas tiek veidotas no ozola koka, borta dēļi un airi no priedes.
SENA
TEHNOLOĢIJA
Koks tiek liekts pēc senas metodes ar tvaicēšanas palīdzību, ko mūsdienās izmanto tikai retais laivu būvnieks. Šī metode ir sarežģīta un laikietilpīga, bet izcilais gala rezultāts pilnībā attaisno pūles.
KVALITĀTE UN
ILGMŪŽĪBA
Kad laiva ir pabeigta tā tiek apstrādāta ar augstvērtīgiem koksnes aizsarglīdzekļiem, kas pasargā to no saules staru un ūdens ietekmes. Tas viss piešķir mūsu būvētajām laivām augstāko kvalitāti, izturību un ilgmūžību, kas mērāma vairākos simtos gadu.