Īpašais "Whitehall"

GALERIJAS INFORMĀCIJA

KATEGORIJA: Laivu modeļi

DATUMS: 2016-02-10

DALIES:

Īpašais "Whitehall" modelis ir veidots uz klasiskā "Whitehall" modeļa bāzes, papildināts ar skapīti mantu novietošanai laivas priekšgalā un papildus misiņa aksesuāriem.

No vēstures:

Pateicoties Whitehall veiksmīgajam svaram un formai, kas piedeva tai ļoti labu stabilitāti, ļoti labu vadāmību, viegli sasniedzamu lielu ātrumu un vieglu airējumu, to sāka izmantot airētāji sporta sacensībās. Līdz ar to airēšana kļuva par galveno amerikāņu sporta veidu Austrumu piekrastē 19. gs. vidū un tam bija liela ietekme uz „Whitehall” popularitāti.

„Whitehall” modelis atspoguļo tradicionālās airēšanas pieredzi un leģendāru klasisku dizainu, kas sasniedzis savu virsotni apmēram gadsimtu senā pagātnē.

„Whitehall” ir jūras dizaina un meistarības „zelta perioda” piemērs un šis kuģniecības mantojums tiek atjaunots mūsdienu dizaina paraugos. Pieaugoša interese par kuģniecības mantojumu un ekoloģisku, veselīgu atpūtu, izraisa šīs tradicionālās laivas atdzimšanu, kas izpaužas kā senatnes meistarības un labāko mūsdienu materiālu apvienojums. Šodien „Whitehall” laivu ir viegli uzturēt un pareizi to kopjot tai iespējams nodrošināt ļoti ilgu mūžu, pat vairākus simtus gadu.

Whitehall - пример морского дизайна и мастерства "золотого периода", и это наследие мореплавания обретает новую жизнь в последних образцах дизайна. Возрастающий интерес к наследию мореплавания и экологичному, здоровому отдыху способствует возрождению этой традиционной лодки, являющейся сочетанием мастерства прошлых лет и лучших современным материалов. Сегодня лодку Whitehall легко содержать, и при правильном уходе она может прослужить очень долгое время, вплоть до нескольких веков.SAISTĪTAS GALERIJAS